iyi-kariyer-ozgecmis-danismanligi

Öz Geçmiş Danışmanlığı

Mülakatlara davet edilmenin ve istediğiniz işi elde etmenin ilk yolu, etkili öz geçmiş hazırlamaktan geçer.

Daha fazla iş görüşmesine davet edilmek ve istediğiniz işi hızla elde edebilmek için birbirine benzeyen sayısız öz geçmiş arasından sıyrılmanız gerekir.

İyiKariyer.com olarak 15 yılı aşkın işe alım tecrübesi ile sizinle etkili öz geçmiş hazırlama yöntemlerini, İnsan Kaynakları çalışanlarının öz geçmişleri nelere göre elediklerini, mevcut öz geçmişinizde mutlaka değinmeniz ve asla değinmemeniz gereken noktaları paylaşıyor, görüşmelere davet edilebilmeniz ve hayalinizde işe bir adım daha yaklaşabilmeniz için öz geçmişinizi en ideal haline getiriyoruz.

CV'nin önemi

2022 yılının çalışma hayatı verilerine göre bir pozisyon için iş başvurusunda bulunan her 250 kişiden sadece 2’si görüşmeye davet ediliyor.

Yüzlerce öz geçmiş arasından sıyrılıp görüşmeye davet edilebilmeniz için öz geçmişinize yazdığınız ve yazmadığınız her kelime hayati önem taşır.

Neden danışmanlık almalısınız?

  • Kariyer hayatınızın analiz edilmesi
  • Genel öz geçmişinizin oluşturulması
  • Başvuracağınız pozisyona göre öz geçmişinizin farklı bir versiyonunun oluşturulması
  • İnsan kaynaklarının sizi elemesine sebep olabilecek unsurların tespit edilip elenmemenize yönelik biçimde düzenlenmesi
  • Kariyer sitelerinin sırları

Danışmanlık süreci nasıl işliyor?

We also ensure that the whole team is included in the process and that no one is left out during the turnaround. The most crucial part is ensuring some degree of financial stability during the turnaround.

This is the most worrying part for most clients going through or needing a turnaround; it means that incoming cash flows will change completely. We help ease these issues through fantastic financial projections and a realistic view of what can be accomplished.

Creating a list of potential qualified prospects for your service or product can be daunting when you’re beginning your business. However, this needs to be considered as a follow up on your Target Market Analysis so you can hit the ground running.

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Consulting theme is an invaluable partner. Our teams have collaborated to support the growing field of practitioners using collective impact.

placeholder
Donald Simpson
ChairmanChairman, Bluewater Corp

Detaylı bilgi almak ister misiniz?